BLOG


Opis: Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016 🔔https://bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi HITAMI i NOWOŚCIAMI DISCO POLO! 📺https://bit.ly/MEGA_HITY_DISCO_POLO - posłuchaj największych hitów Disco Polo Wszech... - Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016.
- Już 25 września 2021 kolejny Roztańczony PGE Narodowy! - Nie możesz być na miejscu? Kup dostęp pod tym linkiem https://playlive.net/#/ref/boys i oglądaj w każdym miejscu, z każdego urządzenia. Zyskaj dostęp za kulisy i wracaj do koncertu kiedy tylko chcesz, przez cały miesiąc!
- 😘❤
- 😍😍😍😍😍
- Wiesz wtedy ostatni raz się spotkaliśmy i to był piękny czas.Potem wyjechałam.Ale za Warszawą tęsknię.Jak Czesław Niemen śpiewał.Dziekuje tobie za piosenkę.
- Ktoś w 2022 ?🔥🔥
- ((-:@
- Był grudzień?????
- Dobre disco polo
- Pozdrawiam :)
- Boys najpiękniejsza dziewczyno hiciorem parkietu 2022 2021
- Kto słucha do teraz ? łapka w górę . Kiedyś poznałem taką samą piękną dziewczynę na Ursynowie . Ta piosenka mi ją przypomina . Pozdrawiam Agnieszko.
- Doda prąd to się jej doczekać kocham Nie koparkę chłopakiem tego Demi kocham Frodo doszło się proszę
- Fantastyczna piosenka. Numer 1 na polskim yt jak dla mnie. Teledysk również robi robotę. Mogę powiedzieć tyle HIT disco polo. 😍😍😍😍
- Super kawałek i do tańca i do słuchańca
- SpietdalJ zheklamy
- Tak jest 2021🔥
- Zabrałbym najpiękniejszą dziewczynę o włosach blond na Hawaje gdybym jakąś spotkał 🏝️
- Czemu blond on kocha czarne ,Moze zeby niebylo nietolerancyjnie ,kochany Boys
- 😂
- Kik lekker uit groetjes 😄