BLOG


Opis: ⚡️SUBSKRYBUJ ⚡️ KOMENTUJ ⚡️DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ ⚡️UDOSTĘPNIJ⚡️ Koncerty/ Manager: Tobiasz Hes ☎+48 886039039 ✉ info@dajtoglosniej.com ♦ Dołącz do #TEAMDTG (link skrócony) ► http://bit.ly/TEAMDTG ♦ DTG NEWSLETTER ► https://dajtoglosniej.com/newsletter/ ♦ DTG I... - Daj To Głośniej - Mama ostrzegała ┇Oficjalny Teledysk┇2019.
- Sprawdź nowość DLACZEGO TATO https://youtu.be/EJ7RzEOr_Jo
- 2022 a dalej wpada w ucho 💪💪💪
- Aleś dziołcha hita odyebała 😂🍻👍
- Kto z 2022?
- mile czasy
- to jest po prostu niesamowita piosenka, zawsze mam tę piosenkę w wannie, kiedy gram w niektóre gry i jest po prostu tak elegancka, że ​​nie mogę przestać jej używać
- :19
- MIKROFON XD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Znam taniec góralski ❤️
- U)n io k
- Qj*kj
- Jestem pod wrażeniem , ten utwór pobił rekord słuchaczy !!! Super :)
- Ino
- niewazne stara czy mloda jak jest madra to zawsze ja ktos wezmie "uroda gara nie okrosisz" jak mowil moj kolega puzonista ,"najpierw byla mloda i ladna , a pozniej zostala tylko prawda "
- Normalnie nie słucham tego rodzaju muzyki , ale ta Pani ma coś w głosie i oczyska ma śliczne i szczere.
- superr muzykaa na impreze
- Miasto nossen niedaleko Drezna..po miasteczku spokojnie toczy się nowe białe Audi..za kierownicą wpływowy miejscowy polityk...a przez szybę słychać...zgadnijcie co ??????...
- Śliczna moja
- Jezus was kocha :)
- Myslisz na priv na to że nie ma problemu z mojego konta do przelewu za