MiłyPan - Królowa ( OFFICIAL VIDEO ) HIT 2018  booking, koncerty, kontakt - milypann@gmail.com, Manager Grzegorz Zimecki 510 361 112 MiłyPan - Królowa ( OFFICIAL VIDEO ) HIT 2018 Pobierz / Przesłuchaj: http://hyperurl.co/MilyPanKrolowa http://soundline.biz/MilyPanKrolowa Ustaw utwór KRÓLOWA zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij OR1398 na numer 80833 (0 zł) Abonament miesięczny: Play – 2 zł Plus – 2,02 zł T-Mobile – 4,99 zł Orange – 4 zł reg. halodzwonek.pl „ZASUBSKRYBUJ KANAŁ, a niebawem usłyszysz i ujrzysz nowa twórczość MiłegoPana" " Królowa " jest to debiutancki utwór młodego artysty MiłegoPana, którego można było usłyszeć w programie Disco Star. Jego występ wywołał duże poruszenie wśród widzów, a ten klip jest odpowiedzą na zainteresowanie, jak i zapotrzebowanie nowej twarzy w branży disco polo. Tekst: Dzisiaj wygląda ślicznie, królowa wszystkich imprez Przyszła tu specjalnie, specjalnie tylko dla mnie Miss tego lokalu, na parkiecie pomału Zmierzam w jej kierunku, po nieco mocnym trunku Własnym tanecznym krokiem, już do niej mrugam okiem W tej koleżance, potencjał jest na dzikie tance Dzisiaj tylko moja, do tańca jej nie wołaj boo TEJ NOCY ZOSTAŁA KRÓLOWĄ MĄ Królowo ze mną tańcz, tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź, kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, bo u mnie nie ma, że stop Bo inne panie to w ogóle nie jest mój interes Upatrzyłem już damę co była mym marzeniem Pewni możecie być ze tej nocy z nią tańczę Dziś kroki stawiam tylko przy tej obok koleżance Łyk piwa, whiskey, wódeczki czy tez może wina Nie ma szans bym dziś z kim innym na parkiecie wywijał Od naszych tańców trzęsie się cała podłoga Tak już jest gdy dancefloor przejmuje król i królowa Królowo ze mną tańcz, tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź, kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, bo u mnie nie ma, że stop Królowo ze mną tańcz, tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź, kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, bo u mnie nie ma, że stop Panienko ze mną się baw, raz dwa trzy raz raz raz, raz Góra góra dół, jak mnie rajcujesz "uuuu" To nie pojęta rzecz, wcześniej nie znałem cię Lecz teraz zmieniam to, zostań dziś tylko mą Królowo ze mną tańcz, tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź, kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, u mnie nie ma, że stop Panienko ze mną się baw, raz dwa trzy raz raz raz, raz Góra góra dół, jak mnie rajcujesz "uuuu" To nie pojęta rzecz, wcześniej nie znałem cię Lecz teraz zmieniam to, zostań dziś tylko mą Słowa – Piotr Kołaczyński https://www.facebook.com/Miły-Pan-2100520946883094/ / https://www.instagram.com/najmilszypan/ Realizacja Video - XSpace : https://www.facebook.com/XSpaceSite/ Nagranie, Mix wokali - TM MUSIC Studio : https://www.facebook.com/TMSoundStudio/ ❌ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY❌ #MiłyPan #Official

  Komentarze

  1. Super
  2. Królowa podbija imprezy, pozdro ! :)
  3. Pawłowi sie podoba
  4. 52 mln wyświetleń
  5. ja przy tym tancze ze starym !!!!!!!!
  6. Gdyby nie te prymitywne słownictwo.. Nie rajc
  7. Kto od rogalika
  8. Do końca 2019 r. 100 000 000 mln wyświetleń! Pozdro
  9. Brawo dla Miłego Pana 🎧🎸🎵🎶🎷🎶🎶🎶🎵
  10. Ma ktoś instagrama tej dziewczyny?
  11. brodawczak pewnie go usunął - mowa o milerze z sld
  12. 52 banki hehe ile mają ci którzy powiedzieli ze jesteś kiepski w Disco Star mordo powodzenia... Szacun za to że nie jesteś gwiazda jednego kawałku.
  13. On jest w chuj specyficzny. Ale nie ma co mówic, piosenka zajebista. Do disco star przyszedl, zaspiewal swoj utwor a oni go wysmiali, teraz gul na pewno skoczyl niesamowicie :)
  14. mily pan, to jest lepsze jak SUUUUUUUUPERRRRRRRR ;) niema sluw.
  15. ROZYEBAŁ BANK 50.0000.00 BRAWOOOOO
  16. Kocham to👏👏👏♥️♥️♥️
  17. Hit💝
  18. Dobijać
    200K :D
  19. Zajebista nuta 💪👍👍👍
  20. nigdy się nie znudzi❤️ 52 mln!


  Informacje dodatkowe:

  Oglądalność: 52547422

  Czas trwania: 4m 10s

  Ocena: 202471